مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه

 

تماس با ما

اخبار > کلاس های آموزشی « بستن حجاب» در اندونزی برگزار می‌شود


کد خبر:٤٠٥٢٧٧/عنوان خبر:کلاس های آموزشی « بستن حجاب» در اندونزی برگزار می‌شود
نسخه قابل چاپ کد خبر: ٤٠٥٢٧٧           تاریخ مخابره: دوشنبه ٨ بهمن ١٣٩٧ 

کلاس های آموزشی « بستن حجاب» در اندونزی برگزار می‌شود

حوزه/ حزب همبستگی مالزی اعلام کرد که تور بازدید از شهرهای مختلف در حال برگزاری بوده و این حزب در همین راستا کلاس های آموزشی «بستن حجاب» را در کنار برخی کلاس های دیگر برای نسل جوان برگزار کرده است.

 

به گزارش گروه ترجمه خبرگزاری «حوزه»، به نقل از jpnn، کلاس های آموزشی «بستن حجاب» توسط حزب همبستگی اندونزی در جاوای شرقی برگزار می شود.

این کمیته یک تور بازدیدی همبستگی در روزهای 26 ژانویه تا 1 فوریه در جاوای شرقی برگزار کرده و براساس آن سیاستمداران حزب از 6 مختلف با نام های یعنی لمنگن، مادیون، ملنگ، جمبر، سیدوراجو و پامکاسان بازدید می کنند.

مدیر کمیته تور حزب همبستگی مالزی در این باره گفت: این پروژه یکی از اقدامات سیاسی مستقیم حزب محسوب می شود؛ گروه قصد دارد گفتمان با رهبران مذهبی و رهبران اجتماعی همچنین اجتماعات مذهبی را به منظور جذب الهام بخشی آغاز کند.

وی در بیانیه ای که روز گذشته خواند افزود: ما قصد داریم به بازار برویم، رهبران مذهبی و مردم محلی را ملاقات کنیم تا بفهمیم که حزب چگونه می تواند در آینده در راستای اهدافش پیشرفت داشته باشد.

وی افزود: کلاس همبستگی، کلاس های آموزشی برای گروه های نسل جوان برگزار می شوند و همگی در راستای خواسته های جوانان می باشند؛ در جاوای شرقی سه کلاس قرار است برگزار شوند که شامل بازاریابی دیجیتال، راه اندازی، آموزش ها برای بانوان، و آموزش های چگونگی بستن حجاب هستند و هدف آن ها در درجه اول کمک به نسل جوان برای تقویت پتانسیل ها و توانمندهایشان است.

 

 


خروج
راهنمای اخذ روادید موسسات حوزوی

فرم ثبت نام فعالین بین المللی

 

 

نامه رهبر انقلاب اسلامی به عموم جوانان در کشورهای غربی‌

نامه رهبر انقلاب اسلامی

اوقات شرعی
آمار بازدید
 بازدید این صفحه : 1159389
 بازدید امروز : 649
 کل بازدید : 1746338
 بازدیدکنندگان آنلاين : 46
مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه|درباره ما|تماس با ما