رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان:

نظام ولایت فقیه ادامه دولت پیامبر اسلام (ص) است

حوزه/حجت الاسلام والمسلمین سید حافظ ریاض حسین نجفی گفت: نظام ولایت فقیه ادامه حکومت پیامبر اسلام(ص) و دولت مرجع جامع الشرائط است و این تا قیامت ادامه خواهد داشت.

1398/04/29

نخستین نشست گفتگوی میان اسلام و مسیحیت در ژوهانسبورگ

نخستین نشست گفت‌وگوی میان تشیع و مسیحیت در ژوهانسبورگ از شهرهای بزرگ آفریقای جنوبی برگزار شد. حجت‌الاسلام سیدعبدالله حسینی، رئیس مرکز اسلامی ژوهانسبورگ اظهار کرد: «این نشست به همت مؤسسه مسیحی «فضل رب» و با مشارکت مسیحیان و شیعیان ژوهانسبورگ در روز گذشته برگزار شد».

1398/04/26

آیت الله اعرافی در جمع علمای هندوستان:

تمدن بشری را براساس اصول اسلام استوار کنیم/نگاه تعاملی میان مذاهب اسلامی برای ما یک اصل است

حوزه/ مدیر حوزه های علمیه، با بیان این که در ایران برای همه فرق و مذاهب اسلامی زمینه رشد و پیشرفت فراهم است و نگاه تعاملی میان مذاهب اسلامی برای ما یک اصل است، گفت: امروز نگاه ما در پرتو انقلاب اسلامی از تقابل عبور کرده و تعامل تقریب حاکم است.

1398/04/24

جت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری مطرح کرد:

آمادگی ‌‌‌خبرگزاری ‌حوزه جهت انتشار فعالیت ‌جریان های اسلامی پاکستان

حوزه/ مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه با بیان اینکه خبرگزاری حوزه جهت انتشار اخبار و فعالیت های جریان های اسلامی پاکستان آمادگی دارد، گفت: پاکستان برای ما یک کشور راهبردی است.

1398/04/24

نائب رئیس وفاق ‌‌‌‌المدارس شیعه پاکستان در بازدید از خبرگزاری حوزه:

توجه به ‌خبر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گزاری ‌در‌رأس برنامه‌های اولویت‌دار حوزه باشد/گرو‌‌‌‌‌ه‌های افراطی به اختلافات دامن می‌زنند

حوزه/ نائب رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان با تأکید بر این که حوزه باید بیشترین بودجه خود را برای خبرگزاری و رسانه قرار دهد، گفت: کار رسانه باید در صدر دیگر کارها قرار گیرد چون دارای ارزش است و بازتاب بین المللی و جهانی دارد.

1398/04/24

مراسم تودیع مدیر حوزه علمیه هامبورگ برگزار شد

مراسم تودیع مدیر حوزه علمیه هامبورگ برگزار شد

1398/04/22

مدیر عامل خبرگزاری حوزه:

مطالبه گری رسالت خبرگزاری حوزه است

حوزه/مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه با بیان این که فعالیت های رسانه حوزه در چارچوب منویات رهبری و مراجع است تصریح کرد: تمام هدف این مجموعه این است در چارچوب کلان و منویات رهبر انقلاب، مراجع و بزرگان حوزه حرکت کند و این مسئله را برای خود اصل و سیاست می داند.

1398/03/30

افزایش جمعیت مسلمانان ایالت اوهایوی آمریکا

حوزه/ با توجه به شرکت هزاران مسلمان در جشن عید سعید فطر در مرکز اسلامی شهر کلمبوس در اوهایو، اعضای جامعه اسلامی متوجه رشد قابل توجه جمعیت مسلمانان شدند.

1398/03/28

حجت الاسلام کوهساری از تحول در برنامه های آموزشی حوزه خبر داد

مسؤول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه قم اعلام کرد که در برنامه های سطح 3 و 4 حوزه علمیه شاهد تحولاتی خواهیم بود.

1398/03/12

رییس جامعه المصطفی العالمیه:

باید در ساختار و محتوای حوزه تحول ایجاد کرد

رییس جامعه المصطفی العالمیه (ص) عنوان داشت که ساختار و محتوای حوزه علمیه باید دچار تحول شود زیرا حوزه نیازمند تحول و سازگار کردن خود با حرکت و جریان های بین المللی است.

1398/03/12

به مناسبت روز جهانی قدس؛

نمایشگاه «به سوی قدس» در بلغارستان برپا شد

حوزه/ مراسم افتتاحیه نمایشگاه «به سوی قدس» با حضور چشمگیر مقامات بلغاری و دیپلمات‌های کشورهای مختلف در بلغارستان برگزار شد.

1398/03/11

با حضور حجت الاسلام و المسلمین قاضی عسکر؛

مراسم احیای شب قدر در مرکز اسلامی هامبورگ برگزار شد

حوزه/ مراسم احیای شب های قدر در مرکز اسلامی هامبورگ با حضور حجت الاسلام مفتح رئیس این مرکز و حجت الاسلام قاضی عسکر و جمع زیادی از روزه داران برگزار شد.

1398/03/09

خطوط هواپیمایی اندونزی در رمضان به مسافران قرآن می‌دهد

حوزه/ خطوط هواپیمایی گارودا ایندونزیا در اندونزی به مناسبت ۱۰ روزه پایان رمضان اقدام به دادن خدمات ویژه قرآنی به مسافران مسلمان می کند.

1398/03/07

نشست شعری "رمضان در شعر بنگال" در داکا برگزار شد

حوزه/ محفل ادبی با عنوان «نشست شاعران با موضوع "رمضان در شعر بنگال» با حضور تعدادی از شاعران و نویسندگان بنگالی در دانشگاه داکای بنگلادش برگزار شد.

1398/03/02

برای ششمین سال پیاپی؛

پخش ویژه برنامه سحرگاهی میمهمانی خدا از رادیو معارف استکهلم

حوزه/ با هدف ایجاد فضای نشاط معنوی و استفاده مفید از فرصت گرانقدر ماه مبارک رمضان، رادیو معارف استکهلم برای ششمين سال پیاپی ویژه برنامه سحرگاهی «میهمانی خدا» را پخش می‌کند.

1398/02/28

تصویر آفرینی در نهج البلاغه

همایش تصویر آفرینی نهج البلاغه از قرآن با سخنرانی خانم دکتر آزاده عباسی استاد یار دانشگاه علوم قرآن و حدیث

1398/02/10

کلاس‌های اسلام‌شناسی برای دانش‌پژوهان خارجی در مراکش برگزار می‌شود

حوزه/ درحالی که کشورهای آفریقایی آفریقایی در سال های اخیر با مشکل افراط گرایی و شبه نظامیان روبرو هستند، موسسه آموزشی وزارت امور دینی مراکش کلاس های اسلام شناسی میانه رو برگزار می کند.

1398/02/04

مسلمانان شهری در کرواسی تا دو سال آینده صاحب مسجد می شوند

حوزه/ طبق آخرین آمارها در سال ۲۰۱۱ مسلمانان شهر دوبروونیک در کرواسی که ۱ هزار و ۵۰۰ نفر می باشند، هیچ مسجد و مرکز اسلامی مشخصی برای اقامه نماز و برپایی مراسم مذهبی ندارند و تا دو سال آینده قرار است صاحب مسجد شوند.

1398/01/29

ابتکار «سلام، من یک مسلمان هستم» در بیش از ۱۰ کشور اروپایی برگزار شد

حوزه/ در ابتکار مبارزه با اسلام هراسی که امسال توسط جوانان مسلمان در ۱۰ کشور اروپایی، کانادا و استرالیا به اجرا گذاشته شد، در کنار دیگر برنامه ها، گل رز و بروشورهای اسلام شناسی به رهگذاران داده شد.

1398/01/26

موج محکومیت بین المللی حمله تروریستی نیوزلند

حوزه/ در پی حمله تروریستی به دو مسجد در شهر کرایس‌چرچ نیوزلند که منجر به قربانی شدن ۴۹ نفر و مجروح شدن ده ها تن شده، مقامات دینی و غیر دینی جهان این حادثه وحشتناک را به شدت محکوم کردند و خواستار مقابله با تفکر افراطی گری و نژادپستی شدند.

1397/12/26

صفحه بعد

صفحه 1 از 184