نسخه قابل چاپ

کد خبر:

408546

تاریخ مخابره:

1398/05/16

اندازه متن

حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری:

رسانه حوزه وارد عرصه های جدید می شود

حوزه/ مدیر عامل خبرگزاری حوزه گفت: امروز به فضل الهی و با کادر سازی انجام شده و ارتباطات بین رسانه ای و تربیت طلاب جوان، آمادگی آن را داریم که یک خیز جدی را برداریم و رسانه حوزه را وارد یک مرحله جدید کنیم تا بتوانیم قدری از فاصله خود با وضعیت مطلوب کم کنیم.

400-266-1_346561.jpg

حجت الاسلام والمسلمین سید مفید حسینی کوهساری، امروز درآئین بزرگداشت روز خبرنگار و رونمایی از سایت جدید خبرگزاری حوزه با تبریک روز خبرنگار به همه فعالان رسانه ای، گفت: آیت الله اعرافی در این دو سال اخیر با شرایط سنگین و سخت مالی حوزه، از میان 600 برنامه حوزه، کمتر از 10 عنوان را استثنا  کرده که یکی از آنها در زمینه رسانه حوزه بود.

مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه افزود: در این مرکز، 50 برنامه داریم که بخش رسانه در این میان استثنا شده است که نشان دهنده عنایت مدیر حوزه به این برنامه و رسانه است.

مدیر عامل خبرگزری حوزه بیان کرد: آن چیزی که به دست آمده ، با همه پیشرفت های کمّی و کیفی و مجاهدت هایی که رخ می دهد را در تراز حوزه های علمیه نمی دانیم و تصور می کنیم که مباحث رسانه ای حوزه باید تراز فاخرتری داشته باشد و از این که با همه تلاش ها در آن تراز حوزه های علمیه به ویژه تراز مدنظر مقام معظم رهبری در حوزه تمدن سازی نیستیم عذرمی خواهیم.

وی گفت: از همه فعالان رسانه حوزه تشکر کامل داریم؛ همه این توفقیات و رشد قابل توجه حوزه با تلاش گسترده همکاران انجام شده است؛ به رغم کم شدن نیروها و ظرفیت انسانی کار جهادی نیروهای فعلی بیشتر شده است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری اظهارکرد: امروز به فضل الهی و با کادر سازی انجام شده و ارتباطات بین رسانه ای و تربیت طلاب جوان، آمادگی آن را داریم که یک خیز جدی را برداریم و رسانه حوزه را وارد یک مرحله جدید کنیم تا بتوانیم قدری از فاصله خود با وضعیت مطلوب کم کنیم.

مدیر مسئول هفته نامه افق حوزه افزود: در شرایط گذشته این حجم از ظرفیت و آمادگی شاید وجود نداشت؛ البته باید از کسانی که در این خبرگزاری و در گذشته این زحمات را کشیدند و خبرگزاری و افق را به این مرحله رساندند تشکر کنیم؛ این مسیر رو به رشد خوشبختانه از گذشته شکل گرفته و به این حد رسیده است.