نسخه قابل چاپ

کد خبر:

407637

تاریخ مخابره:

1398/03/30

اندازه متن

مدیر عامل خبرگزاری حوزه:

مطالبه گری رسالت خبرگزاری حوزه است

حوزه/مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه با بیان این که فعالیت های رسانه حوزه در چارچوب منویات رهبری و مراجع است تصریح کرد: تمام هدف این مجموعه این است در چارچوب کلان و منویات رهبر انقلاب، مراجع و بزرگان حوزه حرکت کند و این مسئله را برای خود اصل و سیاست می داند.

400-266-1_344761.jpg

به گزارش خبرنگار خبرگزاری «حوزه»، حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری پیش از ظهر امروز درحاشیه بازدید حجت الاسلام والمسلمین آشتیانی از خبرگزاری حوزه در نشستی با وی گفت: تمام هدف این مجموعه این است که در چار چوب کلان و منویات رهبر انقلاب، مراجع و بزرگان حوزه حرکت کند و این مسئله را برای خود اصل و سیاست می داند.

مسئول مرکز ارتباطات و امور بین الملل حوزه های علمیه افزود: این مجموعه بر خود لازم می داند برای ادامه حرکت بهتر و قوی تر از راهنمایی های بزرگان و مسئولین حوزه نهایت استفاده را ببرد.

مدیر عامل خبرگزاری حوزه اظهار داشت: نگاه و سیاست این خبرگزاری این بوده که بتواند همه اخبار حوزه و حتی بین الملل را پوشش دهد و در عین حال سهم حوزه علمیه و مدارس استانها را در مباحث خبری تقویت کند.

وی بیان مطالبه گری را رسالت رسانه رسمی حوزه دانست و ابراز داشت: جریان سازی خبری، تولید محتوا و معرفی نخبگان، نویسندگان حوزه و حفظ مرجعیت حوزه نسبت به همه اقشار روحانیت و تعامل با نهادهای مختلف نظام از سیاستهای خبرگزاری حوزه است.

حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری، استفاده از همه ظرفیت رسانه حوزه برای ارتباط  و هم فکری با سایر رسانه های داخل نظام و خارج کشور و در قدمهای دیگر تربیت نیرو و کادرسازی رسانه ای در حوزه را از دیگر رسالت های خبرگزاری حوزه برشمرد و افزود: تلاش این است که این خبرگزاری با حمایت همه مسئولین، به بهترین وجه فعالیت های تعیین شده  و محوله را انجام دهد.