نسخه قابل چاپ

کد خبر:

401131

تاریخ مخابره:

1397/04/05

اندازه متن

با حضور علمای شیعه و سنی؛

کنفرانس «حسین برای همه» در شهر سکردو بلتستان برگزار شد

مانند هر سال امسال هم از طرف بزم علم وفن سکردو کنفرانس «حسین برای همه» با حضور علمای شیعه و سنی از سراسر کشور در شهر سکردو بلتستان پاکستان برگزار شد.

400_330547.jpg

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، مانند هر سال امسال هم از طرف شورای علم وفن سکردو کنفرانس «حسین برای همه» با حضور علمای شیعه و سنی معروف از سراسر کشور در شهر سکردو بلتستان پاکستان برگزار شد.

مولوی عبدالله وارثی روحانی اهل تسنن در سخنرانی خود در این کنفرانس گفت: امنیت برای همه ضروری است و بدون امنیت نه کشور پیشرفت می کند و نه می‌توانیم به شعائر و عبادات خود را انجام دهیم.

دشمنان اسلام می‌خواهند میان شیعه و سنی اختلاف ایجاد کنند و آنها دشمن مشترک ما هستند و ما باید با پیروی از سیره حضرت امام حسین (ع) در برابر دشمنان خود و اسلام بایستیم.

حجت الاسلام والمسلمین مرزا یوسف امام جمعه مسجد نور ایمان کراچی هم اظهار داشت: این کنفرانس باید هرسال برگزار شود، چون این چنین کنفرانس هایی برای اتحاد بین مسلمانان ضروری است.

مولوی ابراهیم خلیل از روحانیون اهل سنت هم در سخنرانی خود گفت: باید به تعلیمات اسلام عمل کنیم زیرا با شعار دادن هیچ کاری درست نخواهد شد.