نسخه قابل چاپ

کد خبر:

400158

تاریخ مخابره:

1397/02/29

اندازه متن

مردم الدراز بحرین:

ادامه محاصره منزل شیخ عیسی قاسم قابل تحمل نیست

هالی منطقه الدراز بحرین با صدور بیانیه ای، همزمان با اولین سالگرد کشتار خونین مردم الدراز و حامیان شیخ عیسی قاسم توسط مزدوران امنیتی آل خلیفه، بر موضع خود مبنی بر دفاع از آیت الله شیخ عیسی قاسم تاکید کردند و افزودند: حبس خانگی شیخ عیسی قاسم برای ما قابل تحمل نیست.

400_328694.jpg

اهالی منطقه الدراز بحرین با صدور بیانیه ای، همزمان با اولین سالگرد کشتار خونین مردم الدراز و حامیان شیخ عیسی قاسم توسط مزدوران امنیتی آل خلیفه، بر موضع خود مبنی بر دفاع از آیت الله شیخ عیسی قاسم تاکید کردند و افزودند حبس خانگی شیخ عیسی قاسم برای ما قابل تحمل نیست.

در این بیانیه آمده است: حضور نیروهای نظامی و امنیتی در برابر منزل آیت الله عیسی قاسم نشان دهنده میزان ضعف و ناتوانی رژیم است که وادار شده این گونه به لشکر کشی نظامی در مواجهه با خواسته های مردمی و رهبران آنها روی بیاورد و شیخ عیسی قاسم نیز شخصیتی است که هیچ گاه با آل خلیفه سازش نکرد و از حقوق مردم بحرین دست برنداشت.

مردم الدراز تاکید کردند: ما بر عهد و پیمانی که با رهبر خود شیخ عیسی قاسم بسته ایم وفاداریم و اکنون در سالروز کرامت و عزتی که این رهبر برای ما رقم زد، تاکید می‌کنیم که ما دو سال است که بر حبس خانگی و محاصره منزل آیت الله عیسی قاسم صبر کرده ایم و تمام این سختی ها برای حفظ دین و کرامت و عزت است، اما اعلام می کنیم حبس خانگی آیت الله عیسی قاسم مسئله ای نیست که بتوان بر آن سکوت کرد و نباید ادامه پیدا کند.

در بخش دیگری  از این بیانیه آمده است: مردم الدراز و تمام بحرین با وجود تمام تلاش های مذبوحانه رژیم برای متفرق ساختن و نا امید کردن مردم، همچنان با صدای بلند در در حمایت از رهبر و انقلاب خود در صحنه هستند، زیرا مردمی که در مدرسه کربلا تربیت شده اند، برای فدا کردن جان خود در راه تکلیف شرعی تردید نمی‌کنند.