نسخه قابل چاپ

کد خبر:

374898

تاریخ مخابره:

1394/12/26

اندازه متن

تبيين نامه‌مقام معظم رهبری خطاب به جوانان اروپايي در برنامه زنده تلويزيوني غنا

با هماهنگي رايزني فرهنگي ايران، نامه‌ مقام معظم رهبری(مدظله‌العالي) خطاب به جوانان اروپا و آمریکا، در برنامه زنده تلويزيوني غنا تبيين شد.

14_285166.jpg

به گزارش اداره‌كل روابط عمومي و اطلاع‌رساني سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامي، بنابر هماهنگي رايزني فرهنگي ايران در غنا، نامه‌های مقام معظم رهبری(مدظله‌العالي) خطاب به جوانان اروپا و آمریکا روز پنجشنبه، (20 اسفندماه) در استودیوی تلویزیونی Homebase غنا، مورد بررسی و تحلیل قرار گرفت.

اهميت پيام مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) براي همه جوانان مسلمان جهان

در اين برنامه، شیخ ادریس توپو، مدیر مؤسسه آل‌یس اظهار كرد: هرچند خطاب اصلی مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به جوانان اروپا و آمریکا بوده، لیکن محتوای بسیار مهم این پیام برای تمام جوانان مسلمان جهان دارای اهمیت بسزایی است.

وي در ادامه سخنان خود، گفت: این نامه که نشان دهنده احاطه کامل و بروز معظم له به شرایط فعلی اسلام در اقصی نقاط جهان است، نشانگر تلاش‌های دشمنان اسلام را در برابر مسلمانان دنیا (جوانان) است و به خوبی راه برون رفت و نجات مسلمانان را نشان می‌دهد.

مدیر مؤسسه آل‌یس در بخشي ديگر از اين برنامه زنده تلويزيوني اذعان كرد: بی‌شک برای مسلمانان آفریقا، غنا و به خصوص جوانان مسلمان این کشور، درس‌های بسیار آموزنده‌ای دارد.