حجت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری:

رسانه حوزه وارد عرصه های جدید می شود

حوزه/ مدیر عامل خبرگزاری حوزه گفت: امروز به فضل الهی و با کادر سازی انجام شده و ارتباطات بین رسانه ای و تربیت طلاب جوان، آمادگی آن را داریم که یک خیز جدی را برداریم و رسانه حوزه را وارد یک مرحله جدید کنیم تا بتوانیم قدری از فاصله خود با وضعیت مطلوب کم کنیم.

1398/05/16

نشست پیشینه و جایگاه حقوق بشر در اسلام

در این نشست کارشناسان و صاحب نظران به تعریف و مقایسه حقوق بشر غربی -آمریکایی و حقوق بشر اسلامی پرداختند و امتیازات حقوق بشر اسلامی را بر حقوق بشر غربی را بر شمردند. در پایان این نشست بیانیه مدیر حوزه های علمیه به مناسبت روز حقوق بشر اسلامی خوانده شد.

1398/05/15

همایش بین المللی «سلامت روان اسلامی» در کمبریج برگزار می شود

حوزه/ نخستین دوره بین المللی همایش «سلامت روان اسلامی» 7-8 سپتامبر 2019 در دانشگاه کمبریج برگزار می شود. در این همایش دو روزه دانشگاهیان، روحانیون و فعالان در زمینه سلامت روان گردهم جمع می شوند.

1398/05/13

کاردینال نیجریه خشونت های دولت علیه جنبش اسلامی شیعیان را محکوم کرد

حوزه/ یک کاردینال کاتولیک در ابوجا در مصاحبه با رادیو واتیکان، طرز برخورد دولت نیجریه علیه شیعیان و غیرقانونی اعلام کردن جنبش اسلامی نیجریه در این کشور را ناعادلانه خطاب کرده و سرکوب آزادی دینی دانست.

1398/05/10

اعلام انزجار اسقف ایرلندی از حمله افراط گران به مسجد گالوی

حوزه/ اسقف ایرلندی ضمن بازدید از مسجدو ملاقات با امام جماعت آن، خشم و انزجار خود را از حمله خرابکاران به این مسجد در شهر گالوی در جمهوری ایرلند ابراز داشت.

1398/05/10

جزئیات دادگاه شیخ زکزاکی:

وکیل شیخ زکزاکی با ارائه مدارک، خواستار معالجه وی در خارج از نیجریه شد

حوزه/ وکیل شیخ زکزاکی با ارائه مدارکی دال بر ضرورت مداوای شیخ زکزاکی در خارج از نیجریه خواستار انتقال وی به بیمارستانی در خارج از کشور شد.

1398/05/09

در کشور عراق؛

قرآن کریم در اندیشه امام خمینی(ره) و امام خامنه ای منتشر شد

حوزه/ حوزه/ سه کتاب شامل سخنرانی های بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران حضرت امام خمینی (ره) و امام خامنه ای (دام ظله) درباره قرآن کریم و سخنرانی نوروزی مقام معظم رهبری به تازگی در عراق منتشر شد.

1398/05/09

حوزه علمیه هامبورگ از آغاز تا کنون

حوزه/ حوزه علمیه هامبورگ، نخستین حوزه علمیه شبانه روزی اروپا است که به عنوان بخش آموزش آکادمی اسلامی آلمان در مرکز اسلامی هامبورگ در سال ۱۳۹۲ شکل گرفت.

1398/05/05

آلمان میزبان بزرگترین نشست جهانی «گفتگوی ادیان»

شهر لینداو آلمان با حضور بیش از ۹۰۰ شخصیت و نماینده از ادیان و مذاهب مختلف جهان میزبان بزرگترین نشست جهانی «گفتگوی ادیان» خواهد بود.

1398/05/03

سومین کمک شیعیان هندوستان به سیل زدگان

به گزارش حوزه امام و رهبری خبرگزاری فارس، رابط نماینده مقام معظم رهبری در هندوستان با حضور در کمیته امداد، سومین مرحله کمک‌های شیعیان هندوستان برای مردم سیل‌زده کشورمان را به این نهاد اهدا کرد.

1398/05/02

رهبر معظم انقلاب:

موضوع فلسطین قطعاً به نفع مردم فلسطین و دنیای اسلام تمام خواهد شد

صالح العاروری نایب رئیس دفتر سیاسی جنبش مقاومت اسلامی فلسطین (حماس) و هیأت همراه با رهبر معظم انقلاب دیدار کردند.

1398/05/01

تعویق حکم دستگاه قضایی نیجریه

در حالی که اوضاع جسمانی رهبر جنبش اسلامی نیجریه به سبب ترکشی که در بدن دارد؛ بسیار حساس است، دستگاه قضایی این کشور صدور حکم او را باز هم به تعویق انداخت.

1398/05/01

پلیس نیجریه تظاهرات مسالمت‌آمیز شیعیان را به خون کشید

در حمله به تظاهرات طرفداران شیخ ابراهیم زکزکی در شهر "ابوجا"، یازده نفر شهید شدند.

1398/05/01

رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان:

نظام ولایت فقیه ادامه دولت پیامبر اسلام (ص) است

حوزه/حجت الاسلام والمسلمین سید حافظ ریاض حسین نجفی گفت: نظام ولایت فقیه ادامه حکومت پیامبر اسلام(ص) و دولت مرجع جامع الشرائط است و این تا قیامت ادامه خواهد داشت.

1398/04/29

نخستین نشست گفتگوی میان اسلام و مسیحیت در ژوهانسبورگ

نخستین نشست گفت‌وگوی میان تشیع و مسیحیت در ژوهانسبورگ از شهرهای بزرگ آفریقای جنوبی برگزار شد. حجت‌الاسلام سیدعبدالله حسینی، رئیس مرکز اسلامی ژوهانسبورگ اظهار کرد: «این نشست به همت مؤسسه مسیحی «فضل رب» و با مشارکت مسیحیان و شیعیان ژوهانسبورگ در روز گذشته برگزار شد».

1398/04/26

آیت الله اعرافی در جمع علمای هندوستان:

تمدن بشری را براساس اصول اسلام استوار کنیم/نگاه تعاملی میان مذاهب اسلامی برای ما یک اصل است

حوزه/ مدیر حوزه های علمیه، با بیان این که در ایران برای همه فرق و مذاهب اسلامی زمینه رشد و پیشرفت فراهم است و نگاه تعاملی میان مذاهب اسلامی برای ما یک اصل است، گفت: امروز نگاه ما در پرتو انقلاب اسلامی از تقابل عبور کرده و تعامل تقریب حاکم است.

1398/04/24

جت الاسلام والمسلمین حسینی کوهساری مطرح کرد:

آمادگی ‌‌‌خبرگزاری ‌حوزه جهت انتشار فعالیت ‌جریان های اسلامی پاکستان

حوزه/ مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه با بیان اینکه خبرگزاری حوزه جهت انتشار اخبار و فعالیت های جریان های اسلامی پاکستان آمادگی دارد، گفت: پاکستان برای ما یک کشور راهبردی است.

1398/04/24

نائب رئیس وفاق ‌‌‌‌المدارس شیعه پاکستان در بازدید از خبرگزاری حوزه:

توجه به ‌خبر‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌گزاری ‌در‌رأس برنامه‌های اولویت‌دار حوزه باشد/گرو‌‌‌‌‌ه‌های افراطی به اختلافات دامن می‌زنند

حوزه/ نائب رئیس وفاق المدارس شیعه پاکستان با تأکید بر این که حوزه باید بیشترین بودجه خود را برای خبرگزاری و رسانه قرار دهد، گفت: کار رسانه باید در صدر دیگر کارها قرار گیرد چون دارای ارزش است و بازتاب بین المللی و جهانی دارد.

1398/04/24

مراسم تودیع مدیر حوزه علمیه هامبورگ برگزار شد

مراسم تودیع مدیر حوزه علمیه هامبورگ برگزار شد

1398/04/22

مدیر عامل خبرگزاری حوزه:

مطالبه گری رسالت خبرگزاری حوزه است

حوزه/مسئول مرکز ارتباطات و بین الملل حوزه های علمیه با بیان این که فعالیت های رسانه حوزه در چارچوب منویات رهبری و مراجع است تصریح کرد: تمام هدف این مجموعه این است در چارچوب کلان و منویات رهبر انقلاب، مراجع و بزرگان حوزه حرکت کند و این مسئله را برای خود اصل و سیاست می داند.

1398/03/30

صفحه بعد

صفحه 1 از 185