نسخه قابل چاپ

کد خبر:

409695

تاریخ مخابره:

1398/08/11

اندازه متن

انتشارات صدرا برگزیده‌ جشنواره شهرداری مسکو

بنیاد مطالعات اسلامی روسیه از سال ۲۰۰۷ کار خود را در مسکو آغاز کرده است. انتشارات صدرا وابسته به بنیاد مطالعات اسلامی مسئولیت نشر و معرفی آثار بنیاد در روسیه را بعهده دارد و تا به حال حدود ۳۰۰ عنوان کتاب به زبان روسی در موضوعات اسلام شناسی و ایران شناسی (دوره معاصر) منتشر کرده و در این میان شش بار نیز آثاری از این بنیاد به عنوان کتاب سال برگزیده شده است و همچنین جوایز دیگری از قبیل جایزه فرهنگی اوراسیا را نیز دریافت نموده است.

400-260-4_349594.jpg

در تازه‌ترین رویداد فرهنگی اخیر روسیه، انتشارات صدرا در مسابقه شرکت‌های تجاری کوچک در مسکو سال ۲۰۱۹ توانست مقام سوم را کسب نماید.
همچنین همکاری مستمر علمی با موسسات آموزشی-پژوهشی، دانشگاه‌ها و مراکز علمی روس سبب شده است که بنیاد مطالعات اسلامی روسیه مورد علاقه بسیاری از مراکز علمی- پژوهشی، اسلام‌شناسان و شرق‌شناسان، فیلسوفان و ایرانشناسان در نواحی مختلف روسیه باشد.
گفتنی است که بنیاد در حال حاضر یکی از برندهای شناخته شده و برتر در زمینه تالیف، ترجمه و انتشار کتاب در حوزه‌های تاریخ، فلسفه، هنر، تاریخ تمدن اسلامی، قرآن‌شناسی، ایرانشناسی، حقوق و اقتصاد اسلامی و کتاب کودک است. https://eitaa.com/howzehinternational